Haber

Dalaman’da Altyapı ve Üstyapı Çalışmaları Sürüyor

Muğla Büyükşehir Belediyesi’nin Dalaman’da başlattığı 32 milyon TL’lik altyapı ve üstyapı çalışması devam ediyor. Seyfettin İnce Caddesi’ndeki içme suyu, yağmur suyu kısıtlaması ve menfez çalışmaları tamamlanmak üzere.

Muğla Büyükşehir Belediyesi’nin Dalaman ilçesinde başlattığı altyapı ve üstyapı yatırımları devam ediyor. Çalışmalar kapsamında Turgutreis Caddesi’nde 1. kat asfalt çalışması, Mimar Sinan ve Cengiz Topel caddelerinde ise yol, parke kaplama ve yağmur suyu çalışmaları tamamlandı.

1100 metre asfalt döküldü

Büyükşehir Belediyesi’nin Dalaman’da başlattığı altyapı ve üstyapı çalışmaları kapsamında Turgutreis Caddesi’nde 1100 metre 1. kat asfalt çalışması tamamlandı. Sokakta yağmur suyu altyapısı, içme suyu ve şebeke bağlantıları tamamlandı.

Parke Kaplamaları Tamamlandı

Büyükşehir Belediyesi’nin çalışmaları kapsamında Dalaman’da Cengiz Topel ve Mimar Sinan Caddelerinde yağmur suyu altyapı işleri, kaplama, yağmur suyu ızgara işleri ve dolgu işleri tamamlandı. Mimar Sinan Caddesi’nde 340 metre, Cengiz Topel Caddesi’nde 320 metre parke döşemesi tamamlandı.

Seyfettin İnce Caddesi’nde Çalışmalar Devam Ediyor

Dalaman’da 14’üncü caddede içme suyu, altyapı ve teraslama çalışmaları tamamlanırken, program kapsamında parke kaplamalarına başlanacak. Seyfettin İnce Caddesi’ndeki içme suyu, yağmur suyu hattı ve merkez çalışmaları tamamlanmak üzere. Seyfettin İnce Caddesi’ndeki altyapı çalışmalarının ardından asfalt çalışmasına başlanacak.

 

Kaynak: (BYZHA) – Beyaz Haber Ajansı

haberkabatas.com.tr

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu