Haber

Yüzyılın Ayarı! Kızılay’ı protesto eden Barış Atay’a “zorba” diyen Melih Gökçek’ten tarihi yanıt geldi

Kızılay çadırlarının AHBAP’a satıldığının ortaya çıkmasının ardından gündemde büyük bir karmaşa yaşandı. Çadır skandalını protesto eden TİP Milletvekili Barış Atay ile görevden alınan Ankara Büyükşehir Belediyesi eski Başkanı Melih Gökçek arasında ilginç bir tartışma yaşandı. Detaylar burada:

Kızılay’ın AHBAP’a çadır satışı dün ve bugünün en değerli konusu oldu. Bugünkü son gelişme ise Kızılay A.Ş. AHBAP’a sadece çadır değil, erzak da satıyor.

Çadır satışı konusunun ortaya çıkması üzerine Türkiye İşçi Partisi protesto yürüyüşü yapmak istedi ancak bu eylem polisin müdahalesiyle engellendi.

TİP İstanbul taşra teşkilatının ablukasında Barış Atay yaptığı konuşmayla sosyal medyada gündem oldu. “50 bin kişinin hayatını kaybettiği depremde bu kadar polis yok” diyen Atay’ın sözleri şöyle oldu ?

Barış Atay’ın gidişinin ardından görevinden alınan eski Ankara Büyükşehir Belediye Başkanı Melih Gökçek, Twitter’da Atay’a “Olduğunuz yere oturun” dedi.

Barış Atay’ın cevabı kısa ve netti: “SESİNİ KESİN!”

Tabii ki Melih Gökçek buna kanmadı ve Barış Atay’a “somun pehlivan(?)” diyerek cevap verdi. Çoğu kişi Melih Gökçek’in sigara içtiğini bilmiyordu (sigara sağlığa zararlıdır)

Barış Atay, Melih Gökçek’e en sevdiği dinozorlarla oynamasını tavsiye etti…

Böyle mi?

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu