Teknoloji

WhatsApp kodlarındaki bir keşif, gizemli bir haber bülteni özelliğinden bahsediyor

Sevdiğiniz kişinin WhatsApp gibi bir mesajlaşma uygulaması sayesinde yayınlayacağı bir haber bültenine abone olma fikrini beğendiyseniz, size yeterince haberimiz var. Wabetainfo tarafından belirtildiği gibi, Android için WhatsApp Messenger’ın 2.23.5.3 beta sürümündeki kod, şu anda geliştirilmekte olan yeni bir “Bülten” özelliğine referanslar içeriyor.

Buradaki “Bülten” adı bir kod adı olabilir, ancak kodun içinde gizlenen ipuçları, bir kaynaktan bir hedefe dağıtım aracının isteğe bağlı olacağını ve WhatsApp Durumu sekmesinde şifreli grup sohbetlerinden ve mesajlardan ayrı kendi bölümüne sahip olacağını gösteriyor. .

Wabetainfo’nun bulgularına göre Bülten özelliği kullanıcılara gördükleri üzerinde tam kontrol sağlayacaktır. Artık özelliğin içine yerleştirilmiş rastgele reklam işaretleri ve algoritma tabanlı teklifler yok. Bunun yerine, kullanıcılar seçtikleri içeriği kronolojik sırayla okuyor gibi görünüyor. Bülten özelliğinin özel kullanıcı adlarını destekleyeceğine ve WhatsApp kullanıcılarının doğrudan uygulamada bir kullanıcı adı arayarak haber bültenlerine göz atmasına ve haber bültenlerine katılmasına olanak sağlayacağına dair işaretler de var.

WhatsApp’ın Haber Bülteni özelliği şu anda erken geliştirme aşamasında ve şimdilik beta test kullanıcılarına ne zaman sunulacağına dair bir ipucu yok.

salihli-haber.com.tr

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu