Teknoloji

Company of Heroes 3 çıkışları: Kullanıcı incelemeleri karışık

 
Relic Entertainment tarafından geliştirilen ve SEGA tarafından yayınlanan strateji serisi Company of Heroes’un yeni oyunu Company of Heroes 3, 799,00 TL karşılığında oyuncuların karşısına çıktı. Hem fiyatı hem de oyun içi performansı nedeniyle eleştirilen yapım, istediğini verememiş gibi görünüyor. Oyun, birçok unsur nedeniyle karışık incelemelere sahip.
 
Oyuncular oyunun erken çıktığını belirtiyor
 
 
 
Company of Heroes 3, oyuncular tarafından yapılan incelemelere göre istenileni veremeyen bir yapım olarak karşımıza çıkıyor. Bu bağlamda oyuncular, oyunun erken çıktığını, geliştirilecek daha birçok detayın olduğunu, arayüzün çok kolay olduğunu ve grafiklerde çok fazla bir değişikliğin olmadığını vurguluyor.
 
Company of Heroes 3, seri tarihindeki en büyük ve en derin tek oyunculu deneyimle gelmeyi planlayan bir yapım. Seriye yenilik katmayı hedefleyen bu yapım, mevcut hayranlara ve yeni oyunculara farklı bir deneyim sunmak istiyor.
 
Tek oyunculu ve çevrimiçi oyun modlarının yer aldığı yapımın standart fiyatı 799,00 TL, Digital Premium versiyonu ise 1.099,00 TL’den satışta.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu