Teknoloji

Apex Legends Mobile için Yolun Sonu: Hizmet Sonu!

 
Yayıncı Electronic Arts ve geliştirici Respawn Entertainment tarafından oyuncuların beğenisine sunulan Apex Legends Mobile için yolun sonu yaklaştı. Taşınabilir cihazlar için çıkan battle royale oyunu, 1 Mayıs’ta oyunculara veda ediyor.
 
Apex Legends Mobile, 17 Mayıs 2022’de App Store üzerinden iOS ve Google Play üzerinden Android için yayınlandı. Oyun, 1 Mayıs’ta oyunculara veda ettiğinde bir yıldan az hizmet vermiş olacak.
 
Apex Legends Mobile durduruluyor
 
 
 
Sonlandırılmayı bekleyen Apex Legends Mobile için ekipten çeşitli açıklamalar geldi. Bu açıklamada şu ifadelere yer verildi: “Apex Legends Mobile’ı sonlandırmak için son derece üzücü bir karar aldık. Bu kararı hiç de hafife almadık. Kontrolümüz dışındaki faktörler, oyuncularımızın hak ettiği yüksek kaliteli oyun deneyimini büyük ölçüde olumsuz etkiledi. Sonuç olarak 1 Mayıs 2023’te oyunu bitirmeye karar verdik.
 
Apex Legends Mobile’da kısa süreliğine de olsa bize katılan oyunculara ve ekiplere teşekkür ederiz.”
 
Dokunmatik ekranlar için optimize edilmiş kontrollerle taşınabilir özel olarak piyasaya sürülen Apex Legends Mobile, grupların beklentilerini karşılayamadı. Aslına sadık bir yapım olarak taşınabilir cihazlara aktarılan bu yapım 1 Mayıs’tan itibaren erişime kapalı olacak.
 

 

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu